Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 10
Dzisiaj: 20 Wczoraj: 13
Ogółem: 29036
Zobacz więcej

Aktualności

Juniorzy: Znamy swoich rywali!

kibictsg @19.08.2014

Juniorzy: Znamy swoich rywali!

Na stronie wzpn.poznan.pl pojawiła się lista rywali TSG Kamieniec i terminarz rozgrywek.



Trafiliśmy do grupy: A1 Junior Grupa IV.

Naszymi rywalami są:

- Dyskobolia Grodzisk

- Orzeł Granowo

- Patria Buk

- Płomien Przyprostynia

Terminarz rozgrywek:

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2014-09-06

1 PŁOMIEŃ Przyprostynia  -  DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP. 2014-09-06 __:__   :
2 PATRIA Buk  -  ORZEŁ Granowo 2014-09-06 __:__ Sportowa 14, Buk :


Kolejka: 2 w dniach 2014-09-13

3 DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP.  -  PATRIA Buk 2014-09-13 __:__   :
4 TS GMINY Kamieniec  -  PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-09-13 __:__ Kamieniec :


Kolejka: 3 w dniach 2014-09-20

5 PATRIA Buk  -  TS GMINY Kamieniec 2014-09-20 __:__ Sportowa 14, Buk :
6 ORZEŁ Granowo  -  DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP. 2014-09-20 __:__ Granowo :


Kolejka: 4 w dniach 2014-09-27

7 TS GMINY Kamieniec  -  ORZEŁ Granowo 2014-09-27 __:__ Kamieniec :
8 PŁOMIEŃ Przyprostynia  -  PATRIA Buk 2014-09-27 __:__   :


Kolejka: 5 w dniach 2014-10-04

9 ORZEŁ Granowo  -  PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-10-04 __:__ Granowo :
10 DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP.  -  TS GMINY Kamieniec 2014-10-04 __:__   :


Kolejka: 6 w dniach 2014-10-11

11 DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP.  -  PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-10-11 __:__   :
12 ORZEŁ Granowo  -  PATRIA Buk 2014-10-11 __:__ Granowo :


Kolejka: 7 w dniach 2014-10-18

13 PATRIA Buk  -  DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP. 2014-10-18 __:__ Sportowa 14, Buk :
14 PŁOMIEŃ Przyprostynia  -  TS GMINY Kamieniec 2014-10-18 __:__   :


Kolejka: 8 w dniach 2014-10-25

15 TS GMINY Kamieniec  -  PATRIA Buk 2014-10-25 __:__ Kamieniec :
16 DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP.  -  ORZEŁ Granowo 2014-10-25 __:__   :


Kolejka: 9 w dniach 2014-11-08

17 ORZEŁ Granowo  -  TS GMINY Kamieniec 2014-11-08 __:__ Granowo :
18 PATRIA Buk  -  PŁOMIEŃ Przyprostynia 2014-11-08 __:__ Sportowa 14, Buk :


Kolejka: 10 w dniach 2014-11-15

19 PŁOMIEŃ Przyprostynia  -  ORZEŁ Granowo 2014-11-15 __:__   :
20 TS GMINY Kamieniec  -  DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP. 2014-11-15 __:__ Kamieniec :

 

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Następny mecz

2. kolejka A-Klasa Poznań Gr. III
30.08.2014, 16:00
Kamieniec
TS Gminy Kamieniec - Tęcza Skrzynki
TS Gminy Kamieniec Tęcza Skrzynki

Poprzedni mecz

1. kolejka A-Klasa Poznań Gr. III
23.08.2014, 17:00
Kamieniec
TS Gminy Kamieniec 1:2 ATE WICHER Strzyżewo
TS Gminy Kamieniec ATE WICHER Strzyżewo

Facebook